Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.2B.92C.CLAD72N
FGG.2B.92C.CLAD72N
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.2B.92C.CLAD72N luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.2B.92C.CLAD72N
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero FGG.2B.92C.CLAD72N Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4164 pcs Tietolomake Single,Multi,Hybrid, Fiber Optic Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 92C
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 5 (4 + 1 Fiber Optic) Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 5 (4 + 1 Fiber Optic) Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 6A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)
Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome Sovellukset -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:FGG.2B.810.ZLA
  • valmistajat:LEMO
  • Kuvaus:CONN MALE INSERT 11POS SLDR CUP
  • Varastossa:4210
  • Osa#:FGG.2B.92E.ZLA
  • valmistajat:LEMO
  • Kuvaus:CONN MALE INSERT 7POS SOLDER CUP