Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.2K.303.CLAC25Z
FGG.2K.303.CLAC25Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.2K.303.CLAC25Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.2K.303.CLAC25Z
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero FGG.2K.303.CLAC25Z Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5784 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 303
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2K Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 3 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 17A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.083" ~ 0.098" (2.10mm ~ 2.50mm)