Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.2K.305.CLAC85
FGG.2K.305.CLAC85
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.2K.305.CLAC85 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.2K.305.CLAC85
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero FGG.2K.305.CLAC85 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4159 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 305
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2K Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 5 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 14A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm)