Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.2K.306.CYCC65
FGG.2K.306.CYCC65
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.2K.306.CYCC65 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.2K.306.CYCC65
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
Product parameter
Osa numero FGG.2K.306.CYCC65 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4914 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 306
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2K Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 6 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 12A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)