Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.2K.308.CLAC45Z
FGG.2K.308.CLAC45Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.2K.308.CLAC45Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.2K.308.CLAC45Z
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero FGG.2K.308.CLAC45Z Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5376 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 308
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2K Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 8 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 10A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm)