Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.2K.314.CLAC75
FGG.2K.314.CLAC75
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.2K.314.CLAC75 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.2K.314.CLAC75
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero FGG.2K.314.CLAC75 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4876 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 314
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2K Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 14 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 6.5A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm)