Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.3B.302.CLAD62
FGG.3B.302.CLAD62
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.3B.302.CLAD62 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.3B.302.CLAD62
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero FGG.3B.302.CLAD62 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4284 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 302
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 3B Pakkaus Bulk
Muut nimet Q11689781 Suuntautuminen G
Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C Joitakin paikkoja 2
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP50 - Dust Protected ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 35A Yhteydenotto Material Brass
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm) Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins Väri Silver
kaapeli Opening 0.193" ~ 0.244" (4.90mm ~ 6.20mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome
Sovellukset -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:FGG.3B.302.EL
  • valmistajat:LEMO
  • Kuvaus:CONN HSG INSERT 2POS PIN
  • Varastossa:5284
  • Osa#:FGG.3B.302.CL
  • valmistajat:LEMO