Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.3B.303.CLAD72
FGG.3B.303.CLAD72
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.3B.303.CLAD72 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.3B.303.CLAD72
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero FGG.3B.303.CLAD72 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5365 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 303
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 3B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 3 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 25A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.244" ~ 0.303" (6.20mm ~ 7.70mm)
Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome Sovellukset -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:FGG.3B.302.YL
  • valmistajat:LEMO
  • Kuvaus:CONN HSG INSERT 2POS PIN
  • Varastossa:5383
  • Osa#:FGG.3B.302.EL
  • valmistajat:LEMO