Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.3B.320.CLCM52Z
FGG.3B.320.CLCM52Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.3B.320.CLCM52Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.3B.320.CLCM52Z
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 20POS GOLD CRIMP
Product parameter
Osa numero FGG.3B.320.CLCM52Z Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 20POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4608 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 320
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 3B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 20 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 20 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 6A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome Sovellukset -
Liittyvät tuotteet
FGG.3B.322.CLAD10 Image
  • Osa#:FGG.3B.320.YL
  • valmistajat:LEMO
  • Kuvaus:CONN HSG INSERT 20POS PIN