Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.3B.330.CLAD62
FGG.3B.330.CLAD62
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.3B.330.CLAD62 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.3B.330.CLAD62
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero FGG.3B.330.CLAD62 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4806 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 330
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 3B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 30 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 3.5A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.193" ~ 0.244" (4.90mm ~ 6.20mm)
Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome Sovellukset -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:FGG.3B.326.ML
  • valmistajat:LEMO
  • Kuvaus:CONN HSG INSERT 26POS PIN
  • Varastossa:5246
  • Osa#:FGG.3B.326.YL
  • valmistajat:LEMO