Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.3B.844.CLAD11
FGG.3B.844.CLAD11
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.3B.844.CLAD11 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.3B.844.CLAD11
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero FGG.3B.844.CLAD11 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5745 pcs Tietolomake Coaxial, Triaxial, Multi Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 844
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 3B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 6 (4 + 2 Coax) Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 6 (4 + 2 Coax) Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 10A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.398" ~ 0.433" (10.10mm ~ 11.00mm)
Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome Sovellukset -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:FGG.3B.822.ZLA
  • valmistajat:LEMO
  • Kuvaus:CONN MALE INSERT 23POS SLDR CUP