Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.3K.310.ELCC45
FGG.3K.310.ELCC45
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.3K.310.ELCC45 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.3K.310.ELCC45
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Product parameter
Osa numero FGG.3K.310.ELCC45 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4660 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 310
Shell-materiaali - Shell Finish -
Sarja 3K Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 12A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri - kaapeli Opening 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm)