Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.4B.856.CLCD12Z
FGG.4B.856.CLCD12Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.4B.856.CLCD12Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.4B.856.CLCD12Z
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Product parameter
Osa numero FGG.4B.856.CLCD12Z Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5857 pcs Tietolomake Coaxial, Triaxial, Multi Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 856
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 4B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 18 (16 + 2 Coax) Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 18 (16 + 2 Coax) Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 8A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.417" ~ 0.472" (10.60mm ~ 12.00mm)