Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGJ.2B.310.CLLD52
FGJ.2B.310.CLLD52
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGJ.2B.310.CLLD52 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGJ.2B.310.CLLD52
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero FGJ.2B.310.CLLD52 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5599 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 310
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen J Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 8A
Yhteydenotto Material Bronze Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 59.0µin (1.50µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Female Sockets
Väri Silver kaapeli Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)