Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGL.1K.308.CLMC65Z
FGL.1K.308.CLMC65Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGL.1K.308.CLMC65Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGL.1K.308.CLMC65Z
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG FMALE 8POS GOLD CRIMP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero FGL.1K.308.CLMC65Z Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG FMALE 8POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4029 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 308
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 1K Pakkaus Bulk
Suuntautuminen L Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 8 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Nykyinen arvostelu 5A
Yhteydenotto Material Bronze Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 59.0µin (1.50µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Female Sockets
Väri Silver kaapeli Opening 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)