Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FHG.1B.307.CYCD62
FHG.1B.307.CYCD62
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FHG.1B.307.CYCD62 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FHG.1B.307.CYCD62
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero FHG.1B.307.CYCD62 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3974 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 307
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 1B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 7 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line), Right Angle
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 7A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)