Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FHG.1B.316.CLAD72
FHG.1B.316.CLAD72
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FHG.1B.316.CLAD72 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FHG.1B.316.CLAD72
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero FHG.1B.316.CLAD72 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4501 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 316
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 1B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 16 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line), Right Angle
Asennus Ominaisuus - Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP50 - Dust Protected ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 1.5A Yhteydenotto Material Brass
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm) Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins Väri Silver
kaapeli Opening 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome