Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FHG.1K.306.CLAC55
FHG.1K.306.CLAC55
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FHG.1K.306.CLAC55 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FHG.1K.306.CLAC55
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero FHG.1K.306.CLAC55 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5302 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 306
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 1K Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 6 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line), Right Angle
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 7A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm)