Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FHG.2B.307.CLAD62
FHG.2B.307.CLAD62
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FHG.2B.307.CLAD62 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FHG.2B.307.CLAD62
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero FHG.2B.307.CLAD62 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4296 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 307
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 7 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line), Right Angle
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 11A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)