Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FHG.2B.312.CLAD92
FHG.2B.312.CLAD92
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FHG.2B.312.CLAD92 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FHG.2B.312.CLAD92
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero FHG.2B.312.CLAD92 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4952 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 312
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 12 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line), Right Angle
Asennus Ominaisuus - Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP50 - Dust Protected ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 7A Yhteydenotto Material Brass
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm) Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins Väri Silver
kaapeli Opening 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome