Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FHG.3B.310.CYCD12
FHG.3B.310.CYCD12
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FHG.3B.310.CYCD12 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FHG.3B.310.CYCD12
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN R/A PLUG
Product parameter
Osa numero FHG.3B.310.CYCD12 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN R/A PLUG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4628 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 310
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 3B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line), Right Angle
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Nykyinen arvostelu 12A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.425" ~ 0.469" (10.80mm ~ 11.90mm)