Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FHG.4B.340.CLAD15Z
FHG.4B.340.CLAD15Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FHG.4B.340.CLAD15Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FHG.4B.340.CLAD15Z
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 40POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero FHG.4B.340.CLAD15Z Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 40POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5762 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 340
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 4B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 40 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line), Right Angle
Yksityiskohtainen kuvaus 40 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 2A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.535" ~ 0.591" (13.60mm ~ 15.00mm)