Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FNG.1B.314.CLAD76
FNG.1B.314.CLAD76
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FNG.1B.314.CLAD76 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FNG.1B.314.CLAD76
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero FNG.1B.314.CLAD76 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5253 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 314
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 1B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 14 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 2A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.283" ~ 0.299" (7.20mm ~ 7.60mm)