Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FNG.2B.704.CLAD52Z
FNG.2B.704.CLAD52Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FNG.2B.704.CLAD52Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FNG.2B.704.CLAD52Z
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero FNG.2B.704.CLAD52Z Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5870 pcs Tietolomake High Voltage Conn Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 704
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 5 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 5A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)