Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FPG.1B.302.CLAD52
FPG.1B.302.CLAD52
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FPG.1B.302.CLAD52 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FPG.1B.302.CLAD52
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN INLINE PLUG
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero FPG.1B.302.CLAD52 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN INLINE PLUG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5601 pcs Tietolomake FPG.1B.302.CLAD52 Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 302
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 1B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 2 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line), Right Angle
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Nykyinen arvostelu 15A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)