Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FPJ.0B.303.CLLD42
FPJ.0B.303.CLLD42
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FPJ.0B.303.CLLD42 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FPJ.0B.303.CLLD42
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN INLINE PLUG
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero FPJ.0B.303.CLLD42 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN INLINE PLUG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4164 pcs Tietolomake FPJ.0B.303.CLLD42 Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 303
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 0B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen J Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 3 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line), Right Angle
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Nykyinen arvostelu 8A
Yhteydenotto Material Bronze Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 59.0µin (1.50µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Female Sockets
Väri Silver kaapeli Opening 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)
Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome Sovellukset -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MS24264R14T15P7
  • valmistajat:Bel
  • Kuvaus:CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP