Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FVG.2W.318.CLAC85
FVG.2W.318.CLAC85
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FVG.2W.318.CLAC85 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FVG.2W.318.CLAC85
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero FVG.2W.318.CLAC85 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6020 pcs Tietolomake W Series, High Pressure Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 318
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2W Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -20°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 18 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP68 - Dust Tight, Waterproof
ominaisuudet Backshell, Coupling Nut kiinnitys tyyppi Threaded
Yksityiskohtainen kuvaus 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Nykyinen arvostelu 5.5A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm)