Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PAA.M0.2GL.AC52Z
PAA.M0.2GL.AC52Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PAA.M0.2GL.AC52Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PAA.M0.2GL.AC52Z
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PAA.M0.2GL.AC52Z Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4929 pcs Tietolomake P Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M02
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 1P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 2 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 10A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Gray kaapeli Opening 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)