Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PAA.M0.4GL.AC65Z
PAA.M0.4GL.AC65Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PAA.M0.4GL.AC65Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PAA.M0.4GL.AC65Z
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PAA.M0.4GL.AC65Z Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4054 pcs Tietolomake P Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M04
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 1P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 4 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 8A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Gray kaapeli Opening 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)