Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PAA.M0.8GL.AC39N
PAA.M0.8GL.AC39N
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PAA.M0.8GL.AC39N luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PAA.M0.8GL.AC39N
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PAA.M0.8GL.AC39N Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5815 pcs Tietolomake P Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M08
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 1P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 8 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 5A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Black, Gray kaapeli Opening 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm)