Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PAA.M1.0GL.AC65B
PAA.M1.0GL.AC65B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PAA.M1.0GL.AC65B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PAA.M1.0GL.AC65B
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN INLINE PLUG
Product parameter
Osa numero PAA.M1.0GL.AC65B Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN INLINE PLUG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4388 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M10
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 1P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Nykyinen arvostelu 3A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Gray, White kaapeli Opening 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)