Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PAB.M1.4GL.AC65G
PAB.M1.4GL.AC65G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PAB.M1.4GL.AC65G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PAB.M1.4GL.AC65G
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PAB.M1.4GL.AC65G Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4040 pcs Tietolomake P Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M14
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 1P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen B Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 14 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 2A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Gray kaapeli Opening 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)