Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PAG.M0.5GL.CC52Z
PAG.M0.5GL.CC52Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PAG.M0.5GL.CC52Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PAG.M0.5GL.CC52Z
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP
Product parameter
Osa numero PAG.M0.5GL.CC52Z Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4364 pcs Tietolomake P Series, Plastic Conn Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M05
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 1P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 5 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 7A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Gray kaapeli Opening 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)