Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PAG.M0.7GL.AC65A
PAG.M0.7GL.AC65A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PAG.M0.7GL.AC65A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PAG.M0.7GL.AC65A
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PAG.M0.7GL.AC65A Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4113 pcs Tietolomake P Series, Plastic Conn Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M07
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 1P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 7 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 5A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Blue, Gray kaapeli Opening 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)