Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PAG.M0.8GL.CC65R
PAG.M0.8GL.CC65R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PAG.M0.8GL.CC65R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PAG.M0.8GL.CC65R
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Product parameter
Osa numero PAG.M0.8GL.CC65R Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4930 pcs Tietolomake P Series, Plastic Conn Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M08
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 1P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 8 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 5A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Gray, Red kaapeli Opening 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)