Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PCA.1E.302.CLLC35
PCA.1E.302.CLLC35
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PCA.1E.302.CLLC35 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PCA.1E.302.CLLC35
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN CIRC RCPT 2POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PCA.1E.302.CLLC35 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN CIRC RCPT 2POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4724 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 302
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 1E Pakkaus Bulk
Suuntautuminen Keyed Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 2 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 15A
Yhteydenotto Material Brass, Bronze Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets and Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.122" ~ 0.138" (3.10mm ~ 3.50mm)
Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome Sovellukset -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:PCA.1E.250.FZLL
  • valmistajat:LEMO
  • Kuvaus:CONN COAX RCPT STR 50 OHM SOLDER