Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PCA.1S.405.CTAC32Z
PCA.1S.405.CTAC32Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PCA.1S.405.CTAC32Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PCA.1S.405.CTAC32Z
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT MALE 1POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PCA.1S.405.CTAC32Z Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT MALE 1POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5002 pcs Tietolomake High Voltage/Current, Hybride Conn Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 405
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 1S Pakkaus Bulk
Suuntautuminen Keyed Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 1 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polytetrafluoroethylene (PTFE) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 1 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 8A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.087" ~ 0.126" (2.20mm ~ 3.20mm)