Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PCA.2E.307.CLLC65Z
PCA.2E.307.CLLC65Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PCA.2E.307.CLLC65Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PCA.2E.307.CLLC65Z
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN CIRC RCPT 7POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PCA.2E.307.CLLC65Z Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN CIRC RCPT 7POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4784 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 307
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2E Pakkaus Bulk
Suuntautuminen Keyed Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 7 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 9A, 12A
Yhteydenotto Material Brass, Bronze Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets and Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)