Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PCA.2S.310.CLLC87
PCA.2S.310.CLLC87
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PCA.2S.310.CLLC87 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PCA.2S.310.CLLC87
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN CIRC RCPT 10POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PCA.2S.310.CLLC87 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN CIRC RCPT 10POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4993 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 310
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2S Pakkaus Bulk
Suuntautuminen Keyed Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 7A
Yhteydenotto Material Brass, Bronze Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets and Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.323" ~ 0.343" (8.20mm ~ 8.70mm)