Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PCS.0S.405.CLLE48
PCS.0S.405.CLLE48
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PCS.0S.405.CLLE48 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PCS.0S.405.CLLE48
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PCS.0S.405.CLLE48 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4501 pcs Tietolomake High Voltage/Current, Hybride Conn Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 405
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 0S Pakkaus Bulk
Suuntautuminen Keyed Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 1 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP50 - Dust Protected ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 1 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 4A Yhteydenotto Material Bronze
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus - Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets Väri Silver
kaapeli Opening 0.165" ~ 0.189" (4.20mm ~ 4.80mm) Takalasin materiaali, pinnoitus -
Sovellukset -
Liittyvät tuotteet
PCS.01.250.DLLE24 Image
PCS.06.A Image
  • Osa#:PCS.06.A
  • valmistajat:Taoglas
  • Kuvaus:RF ANT 700MHZ/850MHZ CHIP SLD
  • Varastossa:11067
PCS.07.A Image
  • Osa#:PCS.07.A
  • valmistajat:Taoglas
  • Kuvaus:RF ANT 850MHZ/900MHZ CHIP SLD