Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PFG.1B.307.CLLD72
PFG.1B.307.CLLD72
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PFG.1B.307.CLLD72 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PFG.1B.307.CLLD72
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PFG.1B.307.CLLD72 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4059 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 307
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 1B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 7 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line); Panel Mount
Asennus Ominaisuus Front and Rear Side Nut Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP50 - Dust Protected ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 7A Yhteydenotto Material Bronze
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 59.0µin (1.50µm) Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets Väri Silver
kaapeli Opening 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome