Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PFG.M0.8GL.AC52GZ
PFG.M0.8GL.AC52GZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PFG.M0.8GL.AC52GZ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PFG.M0.8GL.AC52GZ
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN INLINE PLUG
Product parameter
Osa numero PFG.M0.8GL.AC52GZ Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN INLINE PLUG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5144 pcs Tietolomake PFG.M0.8GL.AC52GZ Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M08
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 1P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -50°C ~ 90°C
Joitakin paikkoja 8 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP64 - Dust Tight, Water Resistant
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Nykyinen arvostelu 5A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Gray kaapeli Opening 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)