Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PHA.1K.314.CLLC65
PHA.1K.314.CLLC65
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PHA.1K.314.CLLC65 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PHA.1K.314.CLLC65
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PHA.1K.314.CLLC65 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5824 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 314
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 1K Pakkaus Bulk
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 14 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 2A
Yhteydenotto Material Bronze Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 59.0µin (1.50µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Silver kaapeli Opening 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)