Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PHC.1B.307.CLLD72
PHC.1B.307.CLLD72
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PHC.1B.307.CLLD72 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PHC.1B.307.CLLD72
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PHC.1B.307.CLLD72 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5629 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 307
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 1B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen C Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 7 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 7A
Yhteydenotto Material Bronze Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 59.0µin (1.50µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Silver kaapeli Opening 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)