Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PHG.1B.316.CLLD52
PHG.1B.316.CLLD52
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PHG.1B.316.CLLD52 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PHG.1B.316.CLLD52
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PHG.1B.316.CLLD52 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4143 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 316
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 1B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 16 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 1.5A
Yhteydenotto Material Bronze Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 59.0µin (1.50µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Silver kaapeli Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)