Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PHG.2B.304.CLLD72
PHG.2B.304.CLLD72
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PHG.2B.304.CLLD72 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PHG.2B.304.CLLD72
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PHG.2B.304.CLLD72 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4674 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 304
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 4 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 15A
Yhteydenotto Material Bronze Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 59.0µin (1.50µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Silver kaapeli Opening 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)