Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PHG.2B.306.CLLD52.
PHG.2B.306.CLLD52.
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PHG.2B.306.CLLD52. luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PHG.2B.306.CLLD52.
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PHG.2B.306.CLLD52. Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5313 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 306
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2B Pakkaus Bulk
Muut nimet Q11497411 Suuntautuminen G
Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C Joitakin paikkoja 6
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP50 - Dust Protected ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 12A Yhteydenotto Material Bronze
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 59.0µin (1.50µm) Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets Väri Silver
kaapeli Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome