Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PHG.2B.310.CLLD82
PHG.2B.310.CLLD82
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PHG.2B.310.CLLD82 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PHG.2B.310.CLLD82
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PHG.2B.310.CLLD82 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4814 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 310
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 8A
Yhteydenotto Material Bronze Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 59.0µin (1.50µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Silver kaapeli Opening 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)
Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome Sovellukset -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:PHG.2B.310.CLLZ
  • valmistajat:LEMO