Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PHG.2K.307.CLMC85
PHG.2K.307.CLMC85
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PHG.2K.307.CLMC85 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PHG.2K.307.CLMC85
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP
Product parameter
Osa numero PHG.2K.307.CLMC85 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5076 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 307
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2K Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 7 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Nykyinen arvostelu 11A
Yhteydenotto Material Bronze Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 59.0µin (1.50µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Silver kaapeli Opening 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm)