Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PHG.2K.310.CLMC65
PHG.2K.310.CLMC65
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PHG.2K.310.CLMC65 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PHG.2K.310.CLMC65
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Product parameter
Osa numero PHG.2K.310.CLMC65 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3961 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 310
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2K Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Nykyinen arvostelu 8A
Yhteydenotto Material Bronze Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 59.0µin (1.50µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Silver kaapeli Opening 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)
Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome Sovellukset -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:PHG.2K.310.CLLZ
  • valmistajat:LEMO
  • Kuvaus:CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP